Щітка зі скребком для очищення кузова та скла від льоду, снігу 58см INTERTOOL AT-0114
-28%
- Готово до відправки
- Код: IM51282
590 ₴
425 ₴
+380 (63) 224-90-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка зі скребком 58 см INTERTOOL AT-0114
Призначення
Щітка-скребок призначена для очищення кузова та скла від льоду, снігу чи інею. Це корисна та важлива річ у багажнику кожного автомобіля.
Ефективна робота
- Скребок із гострим та рівним лезом забезпечує ефективне та якісне очищення поверхонь без пошкоджень.
- Оснащений міцною посиленою робочою частиною, ідеально підходить для видалення снігу та кірки льоду.
- Щітка з м’яким, щільним ворсом за лічені хвилини очистить кузов автомобіля від снігу, не пошкоджуючи покриття.
Зручна конструкція
- Виготовлений із міцного морозостійкого пластику.
- Не навантажує спину та руки.
- Має посилену конструкцію з ребрами жорсткості для більшої надійності та довговічності.
- Оптимальне розташування робочих інструментів на одній стороні дозволяє швидко переключатися від змітання снігу до видалення товстих льодових кірок.
- Місце хвата з м’якою гумовою накладкою не ковзає в долоні та забезпечує комфортну роботу на морозі.
Характеристики
| Довжина | 580 мм |
| Вага | 0,393 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Гонконг |
| Довжина щітки | 580 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал щетини | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип щітки | Щітка-скребок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 100 |
- Ціна: 425 ₴










