Камера заднього виду універсальна з підсвічуванням CAR CAM 707 нічне бачення
- Готово до відправки
- Код: IM47236
500 ₴
369 ₴

Універсальна камера заднього виду з підсвіткою CAR CAM 707
Камера заднього виду 707-LED — це надійний помічник як для досвідченого водія, так і для початківця. Камера заднього виду дозволить зробити керування автомобілем ще більш комфортним і безпечним.
Камера підключається до пристрою відтворення зображення, наприклад, GPS-навігатора або автомобільного монітора. Камера заднього виду 707-LED — це високоякісна камера з широким кутом огляду, вона допоможе побачити практично всі перешкоди позаду та збоку машини.
Деякі водії вважають, що автомобільні гаджети — це непотрібні «навороти», які не приносять жодної користі. Інші не уявляють свою улюблену машину без купи сучасної електроніки.
Можна довго продовжувати цю безглузду суперечку, однак не можна не погодитися, що встановлення камери заднього виду суттєво полегшить життя як досвідченому водієві, так і новачку.
Цей пристрій, на відміну від парктроніка, дозволяє уникнути таких неприємностей, як наїзд на відкритий люк або зіткнення з тоненькими стовпчиками, які іноді встановлюють на парковках як огорожу.
Особливості:
- Огляд: 170 градусів
- Висока роздільна здатність кольорового сенсора та ТВ-системи PAL/NTSC
- З рівнем водонепроникності IPX6 — можна використовувати навіть у дощові дні, мити авто на мийці
- Підходить для всіх автомобілів
Технічні характеристики:
| Артикул | Камера заднього виду нічного бачення |
| ТВ-системи | PAL, NTSC |
| Ефективних пікселів | 656×492 пікселів |
| Електронний затвор | 1/50–1/100.000 сек, 1/60–1/100.000 сек |
| Сканування | Інтерфейс 2:1 |
| Нічне бачення | Так |
| Синхронізація | Внутрішня |
| Роздільна здатність | 420TV ліній |
| Кут об'єктива | 170 градусів |
| Область сенсора | 5.961×4.276 мм |
| Мінімальне освітлення | 0.1 Lux |
| Водонепроникність | IPX6 |
| Живлення | DC 12 В |
| Робоча температура | -10 ~ 60 °C |
| Колір | Чорний |
| Чиста вага | 37 г |
| Вага з упаковкою | 172 г |
| Розміри | 23 × 23 × 21 мм (Ш × В × Г) |
Комплектація:
- 1 × Камера
- 1 × Відеокабель та кабель живлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carcam |
| Тип камери | Універсальна |
| Сумісність з маркою | Acura, Lancia, Mitsubishi, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Mini, MG, Isuzu, Iveco, JAC, Jaguar, Mercury, Mercedes-Benz, Jeep, McLaren, Mazda, Maybach, Maserati, Kia, Lincoln, Lifan, Lexus, Landwind, Lamborghini, Land Rover, Alfa Romeo, УАЗ, Москвич, Asia, ЛуАЗ, Aston Martin, Audi, BAW, Bentley, BMW, ІЖ, ЗИМ, Brilliance, Bugatti, Buick, BYD, Cadillac, ЗАЗ, ГАЗ, Chana, ВАЗ, Changhe, Богдан, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, АЗЛК, Dacia, Dadi, Daewoo, Daf, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, Dongfeng, TATA, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Smart, FAW, SMA, Ferrari, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Saturn, Samsung, Geely, Samand, GMC, Saab, Gonow, Great Wall, Rover, Groz, Renault, Proton, Porsche, Pontiac, Plymouth, Peugeot, Opel, Nissan, TESLA, BRP, Hongqi |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Країна виробник | Гонконг |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Врізний |
| Ступінь захисту, IP | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Код запчастини | 0 |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1280x720 |
| Чутливість | 0.1 люкс |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 21 мм |
- Ціна: 369 ₴





