Ультразвуковий очищувач стерилізатор та дезінфектор Kraft&Dele 6,5 л 230 Вт, 40 кГц контейнер 300 x 180 x 155 мм
- Готово до відправки
- Код: Kraft&DeleKD449
7 650 ₴
6 099 ₴

Ультразвуковий очищувач Kraft&Dele KD449, 6,5 л
Опис
Ультразвукові очищувачі – це екологічні системи очищення! Ефект очищення створюється за рахунок передачі ультразвукових хвиль через воду з мийною рідиною. У результаті утворюються тисячі мікропузирків, які вибухають і викликають локальні зміни тиску, що ефективно відокремлюють частинки бруду від поверхні предметів. Цей метод дозволяє очистити будь-яку поверхню без необхідності механічного тертя. Модель KD449 польського бренду Kraft&Dele чудово підходить для дезінфекції різних предметів у промисловості, медицині та побуті. Пристрій виготовлений із високоякісної сталі, має просте інтуїтивне керування та РК‑екран для контролю параметрів.
Особливості
- Ефективно очищає, дезінфікує та знежирює
- Багатофункціональний та універсальний
- Висока якість виготовлення
- Легка вага
- Функція нагрівання та налаштування часу роботи
- Кошик і шумопоглинаючий чохол з амортизаційною ручкою
- Просте використання
- РК‑дисплей
- Ізольовані перетворювачі для захисту предметів
- Датчики великого діаметра для кращих результатів очищення
Технічні дані
- Модель: KD449
- Частота: 40 кГц
- Потужність нагріву: 220 Вт
- Ультразвукова потужність: 230 Вт
- Напруга: 220–240 В / 50 Гц
- Місткість бака: 6,5 л
- Розмір бака: 300 × 180 × 155 мм
- Загальні габарити: 330 × 180 × 285 мм
- Налаштування часу: до 30 хв
- Налаштування температури: до 80°C
- Кількість датчиків: 3
- Вага: близько 4 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Об`єм | 6.5 л |
| Робоча частота | 40 кГц |
| Потужність | 230 Вт |
| Таймер | Так |
| Температура нагріву | 80 град. |
| Вага | 4 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 330 мм |
- Ціна: 6 099 ₴










