Міні-шліфувальна машина KRAFT&DELE КД10753 Original 270 Вт + аксесуари 210 ел
-21%
- Готово до відправки
- Код: KRAFT&DELEKD10753
2 580 ₴
2 047 ₴
+380 (63) 224-90-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міні-шліфувальна машина 270 Вт + аксесуари (210 ел.) KRAFT&DELE КД10753

ОСОБЛИВОСТІ:
- Можливість свердлити, шліфувати та чистити щіткою завдяки мультишліфувальній машинці та широкому набору насадок.
- Регулювання швидкості для адаптації до типу матеріалу.
- Ідеальна для шліфування, гравіювання, полірування, фрезерування, ювелірної, модельної та аматорської роботи.
- Набір містить 210 елементів для підбору необхідної насадки.
- Проста конструкція та компактні розміри забезпечують легкість та надійність використання.
- Висока точність роботи та якість виготовлення за доступною ціною.
- Сертифікований товар, що підтверджує якість.
- Контроль швидкості.
- Всі металеві елементи загартовані.
- Універсальне використання.
АКСЕСУАРИ:
- Вигнутий вал із утримувачем аксесуарів
- Ріжучі кола
- Шпинделі для встановлення дискових шліфувальних кіл
- Шліфувальні стрічки
- Тримачі стрічки
- Гравірувальні різці
- Втулки
- Редуктори точильного каменю
- Долота
- Гірські породи
- Повсть
- Щити
- Фрези
- Дрилі
- Наждачний папір
- Щітки
- Провід
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Бренд: KRAFT&DELE
- Модель: KD10753
- Тип: міні/мультишліфувальна машина
- Потужність: 270 Вт
- Напруга: 230 В, 50 Гц
- Швидкість холостого ходу: 8000-35000 об/хв.
- Аксесуари: 210 шт.
- Розмір насадок: 0,8-3,2 см
- Регулювання швидкості: так
СКЛАД НАБОРУ:
- Міні-болгарка-дриль 270 Вт KD10753
- Інструкція користувача
- Оригінальна упаковка
- Квитанція або рахунок-фактура
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 32 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Не поворотна |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
- Ціна: 2 047 ₴












