Пересувна підлогова полиця-органайзер на коліщатках Bathroom Rack BauHome XYX-2020A 4 яруси Біла
-20%
- Готово до відправки
- Код: IM53615
797 ₴
637 ₴
+380 (63) 224-90-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передвижна напольна полка-органайзер Bathroom Rack XYX-2020A — біла, 4 яруси, 39×12,5×80 см
Напольна полка-органайзер Bathroom Rack XYX-2020A — це функціональне рішення для кухні та ванної. Узька конструкція дозволяє економити простір, розміщуючи полку в важкодоступних місцях: за дверима, під столом або між меблями.
Переваги:
- Узька конструкція: компактна ширина дозволяє використовувати місця, які раніше були не задіяні.
- Мобільність: оснащена коліщатками для легкого переміщення.
- Функціональність: 4 яруси з високими бортами запобігають випадінню предметів при переміщенні.
- Додаткові можливості: знімні гачки для підвішування аксесуарів.
- Міцність: виконана з протиударного та зносостійкого пластику з металевими трубками.
Характеристики:
- Тип: напольна етажерка на коліщатках / етажерка металева
- Тип органайзера: напольний
- Форма: прямокутна
- Кількість полиць: 4
- Матеріал: пластик, метал
- Колір: білий
- Розмір: 39×12,5×80 см
- Висота бортика: 5,5 см
Комплектація:
- Полки: 4 шт.
- Металеві трубки: 12 шт.
- Гачки: 4 шт.
- Коліщатка: 4 шт.
- Втулки для коліс: 4 шт.
- Заглушки: 4 шт.
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Ні |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип меблів | Етажерка |
| Форма етажерки | пряма |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал, пластик |
| Ніжки | метал |
| Полиці | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0.5 |
- Ціна: 637 ₴






