Потужний Портативний GPS-трекер Coban GPS-310 Original (2020) 1000 маг / Точність 5 метрів
Новинка
- Немає в наявності
- Код: gps310
2 419 ₴
+380 (63) 224-90-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
→ ОРИГІНАЛ від заводу-виробника BAALOON Coban ←
(Є відповідні сертифікати)
(Є відповідні сертифікати)
Українська гарантія
Перевіряємо працездатність перед відправкою
Безкоштовний сервіс:
Налаштування • Консультація • Підтримка
Перевіряємо працездатність перед відправкою
Безкоштовний сервіс:
Налаштування • Консультація • Підтримка
!!!НОВИНКА 2020 року!!!
••• Потужний портативний GPS-трекер Coban GPS-310 Original - 1000 мАч •••
Для моніторингу людей, автомобілів, мотоциклів, дітей та вантажу.
- Точність позиціонування - 5 метрів
- Вбудований акумулятор 1000 мАг
- Безкоштовний застосунок для відстеження без абонплати Android/iOS + сайт
- Зроблений у компактному вигляді, має дуже маленький розмір 68×48×15 мм, а важить всього 70 грам
- Вбудована пам'ять для 16000 позицій
- Кнопка SOS для екстреного оповіщення
Можливості Coban GPS-310
- Відстеження в реальному часі за допомогою двох джерел - LBS і GPS
- Гео-паркан, сповіщення якщо об'єкт зайде за певну межу
- Сповіщення під час руху
- Сповіщення при перевищенні швидкості
- Оповіщення про низький заряд батареї
- Датчик удару з оповіщенням
- Датчик вібрації з оповіщенням
- Режим сну з включеним датчиком удару
- Режим сну по заданому часу
- Відстеження через СМС і через мобільний застосунок, а так само на сайті платформи
Характеристики Coban GPS-310
- Розмір: 68×48×15 мм
- Вага: 70 г
- Мережа: GSM/GPRS
- GSM Quad Band GSM 850/900/1800/1900 мГц;
- GPS чутливість: -162db;
- Точність визначення місцеположення: 5 м;
- Холодний старт: 45 сек.
- Теплий старт: 35 сек.
- Гарячий старт: 1 сек.
- Робоча температура: від -20° до 65°C;
- Вбудований акумулятор: літій-іонний 3.7 В, 1000 мАч
Комплектація
- GPS-трекер Coban GPS-310 Original
- Кабель
- Інструкція
- Оригінальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coban Electronics |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Кількість каналів зв'язку | 4 |
| Чутливість GPS-приймача | 159 дБ |
| Точність визначення координат GPS до: | 5 м |
| Гарячий старт | 1 сек |
| Холодний старт | 45 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, mini USB, micro USB |
| Повірка | Так |
| Алгоритм збору координат | За тимчасовим інтервалом, За інтервалом дистанції |
| Корпус з магнітами | Ні |
| Стан | Новий |
| Харчування | |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 1 А. г |
| Вбудована АКБ | Так |
| Ємність вбудованої АКБ | 1000 мАг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 0.07 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Теги | недорогі |
| Тип | GPS-трекер |
| Додаткові характеристики | Ємність акумулятора 1000 мАч, роз'єм microUSB |
| Гарантія | - Згідно ЗУ |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 2 419 ₴










