Самий Потужний GPS-трекер SinoTrack ST-915 Original 10400 маг 120 днів Автономний з Магнітами Водонепроникний
- Немає в наявності
- Код: st915
4 098 ₴

Офіційний постачальник SinoTrack® в Україні
Найпотужніший водонепроникний GPS-трекер SinoTrack® ST-915 Original з батареєю 10 400 mAh до 180 днів роботи в автономному режимі
!! Безкоштовний сервіс для відстеження без абонплати довічно будь-якого кількості трекерів !!
Для автомобілів, позашляховиків, мотоциклів, квадроциклів, вантажних автомобілів, автобусів, човнів, яхт,
Для комерційного і особистого транспорту
ТОП GPS-ТРЕКЕР 2020 РОКУ від офіційного постачальника SinoTrack® в Україні
Дуже простий в налаштуванні і використанні
Наддовгий час роботи – до 180 днів, Точність позиціонування - до 5 метрів, 3 канали зв'язку - GPS, AGPS, LBS Потужні 6 магнітів Вбудоване якісне прослуховування Відстеження он-лайн у додатку української російською Android/iOS + онлайн сайт Водонепроникний корпус Режим сигналізації Безліч функцій та оповіщень безпеки - Оповіщення при вібрації, ударі або нахилі автомобіля - Оповіщення про перевищення заданої швидкості - Оповіщення про низький заряд акумулятора - Гео-огорож. Історія переміщення Вашого об'єкту Сплячий режим і багато іншогоGPS-трекер SinoTrack® ST-915 призначений для тих, кому потрібно трекер з підвищеною потужністю батареї для тривалої роботи та точним відображенням в онлайн режимі. Виконаний у якісному водонепроникному корпусі та відрізняється стабільністю роботи. Простий в установці, т. к. не потрібно підключення проводів - потрібно просто покласти або зафіксувати в потрібному місці об'єкта.
Цей пристрій від офіційного постачальника SinoTrack® і без будь-яких проблем підключається до офіційної програми для відстеження з потужними інструментами російською мовою. Ви можете спостерігати переміщення он-лайн з точністю до 5 метрів, переглядати історію переміщення за певний період, вибудовувати геопаркан, дивитися пройдений кілометраж і час зупинки + інша статистика.
Дуже простий у встановленні та налаштуванні - це особливість усіх оригіналів від SinoTrack®.
Має якісний убудований мікрофон для звукового моніторингу об'єкта.
Вбудованих у корпус потужних 6 магнітів допоможуть прикріпити трекер у будь-якому місці в автомобілі
Визначення місцезнаходження здійснюється через 3 канали - GPS (через супутники), A-GPS (через інтернет) і LBS (через вежі мобільного зв'язку). Якщо допустимо зловмисник зажене Ваш автомобіль у гараж або місце там де немає зв'язку із супутниками, пристрій почне визначати координати через інтернет (точність 10-50 метрів) або по вежах мобільного зв'язку. Максимальна точність та безпека.
Має безліч функцій оповіщення: наприклад, якщо об'єкт перевищить задану швидкість - до Вас надійде сигнал тривоги. Є датчик вібрації, а також датчик руху.
У пристрої передбачено режим сну. Це чудово заощаджує заряд батареї і дозволяє працювати трекеру в режимі маяка.
Характеристики
- Цвет: Чорний
- Размер: 80x100x20 мм
- Сеть: GSM/GPRS 850/900/1800/1900 МГц
- Чувствительность GPS: -159dBm
- Точность позиционирования GPS: 5 метров
- Требования к зарядному устройству: 5В, до 1A
- Аккумулятор: 3.7В, 10400мАч
- Работа в автономном режиме: до 120 дней
- Температура хранения: -40°C - +85°C
- Рабочая температура: -20°C - +55°C
- Влажность: 5% - 95% без конденсации
- Приложение для Android/iOS: SinoTrack PRO
Комплектация
- GPS-трекер SinoTrack® ST-915
- USB-шнур
- Чехол для хранения
- Инструкция пользования
- Фирменная коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SinoTrack |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Кількість каналів зв'язку | 3 |
| Чутливість GPS-приймача | 159 дБ |
| Точність визначення координат GPS до: | 5 м |
| Точність визначення швидкості GPS до: | 1 м/сек |
| Гарячий старт | 1 сек |
| Холодний старт | 45 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, mini USB, micro USB |
| Повірка | Так |
| Алгоритм збору координат | За тимчасовим інтервалом, За інтервалом дистанції, При зміні кута напрямку руху |
| Корпус з магнітами | Так |
| Стан | Новий |
| Харчування | |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Вбудована АКБ | Так |
| Ємність вбудованої АКБ | 10400 мАг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 0.065 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 098 ₴







