Якісне ДБЖ Eaton ® 5P 850VA UPS джерело безперебійного живлення для IT-обладнання (5P850I)
- Немає в наявності
- Код: Eaton
17 000 ₴

Eaton® 5P 850VA Tower — представляє нову лінійку лінійно-інтерактивних ДБЖ від компанії Eaton® з розширеним функціоналом керування й обліку споживання електроенергії. Орієнтований на застосування в малому бізнесі для забезпечення доступного та надійного захисту для IT-обладнання. Графічний РК-дисплей зображає поточні параметри ДБЖ і надає широкі можливості для встановлення потрібної конфігурації. З'явилася функція вимірювання енергоспоживання та сегментації навантажень. Для комунікацій передбачені USB і послідовні порти. Для під'єднання споживачів встановлені 6 вихідних розеток IEC C13. Програмний комплекс Eaton® Intelligent Power Suite входить до стандартної комплектації. Працюючи в автономному режимі, Eaton® 5P 850VA Tower забезпечує чисту синусоїдальну напругу, що дає змогу живити чутливі до якості напруги навантаження. Коливання вхідної напруги компенсуються автоматичним регулюванням вихідної напруги системою Buck/Boost у широкому діапазоні напруг без переходу на батареї. Технологія Eaton ABM® з триступеневим алгоритмом заряду акумуляторів удвічі збільшує їх термін експлуатації.

Технічні характеристики:
|
Повна потужність |
850ВА | ||
|
Активна потужність |
600 Вт | ||
| Технологія | Лінійно-інтерактивний, високочастотний (чиста синусоїда, є компенсація відхилень напруги) | ||
| Артикул | 5P850I | ||
| Конструктивне виготовлення | Вежа (Tower) | ||
| Вхід/Вхід | |||
| Напруга на виході в режимі роботи від батарей (регулюється) | 220 В / 230 В / 240 В | ||
| Діапазон напруги на вході |
160В-294В |
||
| Частота | 50 Гц | ||
| Вихідні розетки | 6 розеток IEC стандарту | ||
| Вхідне під'єднання |
IEC 10A, використовується комп'ютерний кабель живлення |
||
| Характеристики акумуляторних батарей, час резервування | |||
| Час автономії для 50% навантаження | 12 хвилин | ||
| Час автономії для 70% навантаження | 7 хвилин | ||
| "Холодний пуск" (від акумуляторів) |
ДБЖ можна запустити, не під'єднуючи до електромережі |
||
| Користувацький інтерфейс | Графічний РК-дисплей | ||
| Параметри комунікації/керування | |||
| Фірмове програмне забезпечення |
Eaton Intelligent Power Suite |
||
| Порт для під'єднання | USB-порт, автоматична інтеграція в операційні системи (Windows/Mac OS/ Linux) | ||
| Масабаритні показники | |||
| Габарити | 230х150х245 мм (ВхШхГ) | ||
| Вага | 10.4кг | ||
- Потужність (ВА/Вт) 850/600
- Топологія: Лінійно-інтерактивна технологія, чиста синусоїда, компенсація підвищення та пониження напруги
- Конфігурація: Баштова
- Час автономної роботи: при 50%/100% навантаженні 12/4 мин.
- Вхідна напруга без використання батарей: 160В-294В (регулюється до 150В-294В)
- Підключення (1) IEC-320-C14
- Вихідна напруга: 230 В (+6/-10 😵 (Регулюється до 200В / 208В / 220В / 230В / 240В)
- Вихідні розетки (6) IEC-320-C13, Дистанційно керовані розетки 2 групи з 2-х IEC C13 (10 A)
- Вихідна частота: 50/60 Гц +/- 0.1 % (автовизначення)
- Керування зарядом батареї : ABM або метод заряджання при постійній напрузі, автоматичне тестування батареї, захист від глибокого розряду
- Комунікаційні порти: 1 USB порт + 1 RS232 послідовний порт та релейні контакти (USB та RS232 порти не можуть використовуватися одночасно), 1 міні модуль для дистанційного ввімкнення/вимкнення та дистанційного відключення виходів
- Роз'єми для комунікаційних карт: 1 роз´єм для Network-MS, ModBus-MS або Relay-MS карт
- Габарити (В х Ш х Г, мм): 230 x 150 x 345
- Вага (кг): 10.4
- Гарантія: 3 роки на електроніку, 2 роки на батареї




| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Час роботи при повному навантаженні | 7 хв |
| Струм заряду | 10 А |
| Допустима пікова потужність | 600 Вт |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 294 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Мінімальна вхідна напруга | 160 В |
| Захист | |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Автоматичне регулювання напруги | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 10.4 кг |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Основні | |
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Виробник | Eaton |
| Кількість вихідних розеток | 6 шт. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість вхідних розеток | 6 шт. |
| Індикація | Цифрова |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 17 000 ₴










