Багатофункціональна настільна лампа Акумуляторний RGB нічник годинник G3 з бездротовою зарядкою та Bluetooth колонкою mini 15 Вт
- Немає в наявності
- Код: IM52848
750 ₴

Розумний нічник G3 mini з Bluetooth-колонкою — світло, музика, зарядка в одному пристрої
Розумний нічний світильник G3 mini з Bluetooth-колонкою дозволяє створювати атмосферу відповідно до вашого настрою або часу доби. Має функцію природного пробудження, подібну до сходу сонця, щоб наповнити ранок світлом.
Цей настільний світильник поєднує в собі кілька функцій: нічник, колонку, будильник і бездротову зарядку — все в одному пристрої.
Сучасна настільна лампа-нічник стане ідеальним доповненням до вашого дому. Вона освітлює приміщення, служить нічником, будильником, програє музику з телефону, а також має бездротову зарядку. Стильний дизайн у формі літери G пасує до будь-якого інтер’єру.
Це багатофункціональний пристрій створює атмосферу релаксу після важкого дня, запускаючи спокійну музику та відповідне освітлення. Вам достатньо лише розслабитися й насолоджуватись, як один із 6 кольорів створює ідеальну атмосферу для вашого простору.
Два вбудовані динаміки створюють об’ємний звук — слухайте улюблену музику зі смартфона через Bluetooth-з’єднання.
Бездротова зарядка потужністю 15 Вт забезпечує комфортне користування завдяки сучасному та компактному дизайну. Функція швидкої зарядки допомагає швидко відновити заряд акумулятора телефону.
Ця настільна лампа ідеально вписується в будь-який інтер’єр — як для домашнього затишку, так і для функціонального офісу, слугуючи зручним помічником у роботі та навчанні.
Характеристики:
- Портативна колонка
- Будильник
- Імітація світла сонця для пробудження
- 256 режимів освітлення
- Кнопкове керування
- Бездротова зарядка 15 Вт
- Bluetooth 5.3
- Сумісність з усіма телефонами з підтримкою QI
- Регулювання яскравості: 0–100%
- Температура світла: 2800–6500K
- Тип лампи: світлодіодна (LED)
- Напруга: 12 В
- Колір корпусу: білий
- Колір світіння: різнокольоровий
- Тип використання: настільний
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Без плафона |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Напруга мережі | 36 В |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Кнопки |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Напруга живлення | 12 В |
| Форма світильника | Інша |
- Ціна: 750 ₴










