Картоплерізка металева Potato Chipper для нарізування картоплі фрі 2 насадки
- Немає в наявності
- Код: IM50972
550 ₴

Картоплерізка Potato Chipper
Картоплерізка Potato Chipper — для всіх любителів смаженої картоплі та овочевих нарізок.
Potato Chipper дозволяє нарізати потрібну кількість картоплі для фрі або овочів для рагу. Ви можете самостійно регулювати розмір нарізки за допомогою змінних решіток-насадок.
У пристрої використовуються ножі з високоякісної сталі, завдяки чому нарізка відбувається швидко та дуже легко.
Конструкція подрібнювача виготовлена з нержавіючої сталі. Виріб оснащено двома ножами з різним розміром решітки, які нарізають дрібні та великі шматочки.
Гумові ніжки-опори не дозволяють пристрою ковзати по робочій поверхні. Ручка з великим важелем не потребує значних зусиль.
Ножі виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі.
Переваги картоплерізки Potato Chipper:
- економія зусиль (нарізка цибулі, картоплі, перцю менш ніж за 5 секунд)
- картопля нарізається рівномірно на акуратні шматочки
- рука не втомлюється — продумана ергономічна ручка
- висока продуктивність: нарізає будь-яку кількість картоплі
- змінні леза: для тонких і товстих шматочків
- пристрій легко миється під струменем води
- можна мити в посудомийній машині
Опис
Картоплерізка Potato Chipper — компактний і зручний сучасний пристрій для нарізання картоплі фрі, який значно скорочує час приготування. Якщо ви любите картоплю фрі, але не хочете нарізати її звичайним ножем — вам допоможе зручне, малогабаритне кухонне пристосування Potato Chipper.
Характеристики картоплерізки Potato Chipper:
- Металева конструкція пристрою
- 2 насадки: з решіткою 9×9 мм і 12×12 мм
- Розміри: 26×12,5×9,5 см
- Вага: 550 г
Комплектація:
- Пристрій для нарізання картоплі та овочів
- Насадка з штовхачем на 36 комірок для великої нарізки картоплі фрі та варених овочів
- Насадка з штовхачем на 64 комірки для дрібної нарізки картоплі фрі та варених овочів
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Овочерізка |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність контейнера (піддона) | Не передбачений |
| Наявність плодотримача | Не передбачений |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 125 мм |
| Колір | Сірий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Гонконг |
- Ціна: 550 ₴









