Поштова скринька з тубусом для листів газет з 2 ключами Malatec 10х30,7х34 см Срібна
- Готово до відправки
- Код: Malatec1187
1 260 ₴
935 ₴

Срібна поштова скринька Malatec
ОСОБЛИВОСТІ:
- ВІДРИВАЄТЬСЯ ЗВЕРХУ — у ящику є вкладиш, захищений спеціальною закладкою, що захищає кореспонденцію від атмосферних впливів.
- МІСЦЯ ДЛЯ ГАЗЕТ І ЛИСТІВОК — в основі ящика є спеціальний отвір, в який можуть поміститися згорнуті газети, рекламні буклети або листівки.
- 2 КЛЮЧА — в комплект входить пара ключів, тому немає необхідності робити ще один екземпляр, якщо ящиком обслуговують додаткові люди.
- МОНТАЖНІ ЕЛЕМЕНТИ — до комплекту входять монтажні шпильки та гумові шайби/проставки, за допомогою яких можна просто прикрутити коробку через отвори в задній стінці.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Срібний колір
- Розміри (довжина/ширина/висота): 10 × 30,7 × 34 см
- Вага комплекту: 1,95 кг
- Вага з упаковкою: 2,2 кг
У КОМПЛЕКТІ:
- Поштова скринька
- 4 монтажні штифти і шайби
Додаткова інформація
Поштова скринька має закритий вхід, а це означає, що її внутрішня частина захищена від атмосферних впливів. Особливо це важливо у випадку з класичними листами і листівками, які не є водонепроникними і можуть пошкодитися при контакті з вологою.
Заслінка, що закриває, спирається на дві гумові подушечки, а це значить, що навіть у разі вільного падіння вона не видає зайвого шуму і не становить загрози для поверхні коробки.
Стулка, що легко піднімається, має спеціально профільований край, який полегшує її відкривання. Крім того, це запобігає потраплянню води, що стікає коробом, або проливного дощу у верхній проміжок між дверима і коробом, і, таким чином, вода не потрапляє всередину.
Конструкція короба має вентиляційні отвори, що забезпечують циркуляцію повітря й автоматичне випаровування зайвої вологи, яка природним чином накопичується й осідає на стінках закритих об'єктів, розташованих зовні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MALATEC |
| Країна виробник | Польща |
| Тип поштової скриньки | секційний вертикальний |
| Кількість секцій | 2 шт. |
| Кількість загальних дверей | 1 шт. |
| Тип завантаження кореспонденції | через проріз у фасадній частині секції |
| Максимальне навантаження на одну секцію | 2 кг |
| Тип корпусу | Цілісний (суцільнозварний) |
| Можливість експлуатації на відкритому повітрі | Так |
| Наявність замку | Так |
| Кількість ключів в комплекті | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал виготовлення фасаду | метал |
| Кількість комірок у поштовому ящику | 2 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір дверей | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30.7 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 340 мм |
| Вага | 1.95 кг |
- Ціна: 935 ₴












